TESZT 2017 - Részletes program

TESZT 2017 – Részletes program

2017. MÁJUS 21.,vasárnap

20:00, Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár / Ioan Slavici Klasszikus Színház, Arad / Zombori Nemzeti Színház, Zombor (RO, SRB)

EXIT

Rendezte: Schilling Árpád

 

2017. MÁJUS 22.,hétfő

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;  16:30, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45, Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

16:00, Festőműhely

Margareta Schwarzwald Intézet, Ljubljana (SLO)

Három nővér

Rendezte: Maruša Kink

 

19:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

Agrupación Señor Serrano (ES)

Birdie

Rendezte: Agrupación Señor Serrano

21:00, Nagyterem

Zombori Nemzeti Színház (SRB)

Gogoland

Rendezte: Urbán András

 

2017. MÁJUS 23.,kedd

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;  16:30, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45,Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

14:00, Temes Megyei Könyvtár

Janek Turkowski (PL)

Margarete

Kitalálta: Janek Turkowski

 

17:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

BITEF, Belgrád (SRB)

Szabadság: a legdrágább kapitalista szó

Koncepció: Maja Pelević és Olga Dimitrijević

 

19:00, Nagyterem

ARCUB – Kulturális Központ, Bukarest / Piese Refractare Egyesület (RO)

Artists Talk

Rendezte: Gianina Cărbunariu

 

22:00, Stúdió

MACAZ – Coop Színház, Bukarest (RO)

Ti nem láttatok semmit!

Rendezte: David Schwartz

 

2017. MÁJUS 24.,szerda

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;  16:30, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

14:00, Temes Megyei Könyvtár

Janek Turkowski (PL)

Margarete

Kitalálta: Janek Turkowski

 

17:00, Nagyterem

Sarah Vanhee / CAMPO, Gent (BE)

Feledés

Koncepció: Sarah Vanhee

 

20:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

HODWORKS, Budapest (HU)

Grace

Koreográfia: Hód Adrienn

 

22:00, Stúdió

E-motional Bodies & Cities – Gabriela Tudor Alapítvány, Bukarest / Bukaresti Nemzeti Táncközpont (RO)

(anti)aging

Koncepció: Mihaela Dancsés Mădălina Dan

 

2017. MÁJUS 25.,csütörtök

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;  16:30, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45,Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

14:00, Temes Megyei Könyvtár

Janek Turkowski (PL)

Margarete

Kitalálta: Janek Turkowski

 

17:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

BOG.,Amszterdam (NL)

BOG. kísérlet az élet újrarendezésére

Rendezte: BOG.

 

20:00, Nagyterem

Rabih Mroué (LB, DE)

Felhőn lovagolok

Rendezte: Rabih Mroué

 

22:00, Stúdió

Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka (SRB)

Béres Márta One Girl Show

Rendezte: Urbán András

 

2017. MÁJUS 26.,péntek

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45,Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

14:00, Temes Megyei Könyvtár

Janek Turkowski (PL)

Margarete

Kitalálta: Janek Turkowski

 

17:00, Nagyterem

Látókép Ensemble, Budapest (HU)

Kálmán-nap

Rendezte: Hajdu Szabolcs

 

19:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

1er STRATAGÈME, Zágráb/Párizs (HR, FR)

Fore casting

Rendezte: Giuseppe Chico és Barbara Matijević

 

21:00, Stúdió

Lisa Verbelen / BOG.,Amszterdam (NL)

ONE.

Koncepció: Lisa Verbelen

 

2017. MÁJUS 27.,szombat

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;  16:30, Temesvár Hotel

SILK Fluegge, Linz (AT)

I will dance you till the end of…

Rendezte: Silke Grabinger

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30, Béga csatorna, Flora kikötő

Maria Lucia Cruz Correia (PT, BE)

Közös álmok

Rendezte: Maria Lucia Cruz Correia

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45, Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

17:00, Katonai Tiszti Kör, előadóterem

Oliver Zahn / HAUPTAKTION (DE)

Helyzet kinyújtott karral

Rendezte: Oliver Zahn

 

19:00, Nagyterem

Koreja Színház, Lecce (ITA)

Katëri Radës. A hajótörés

Rendezte: Salvatore Tramacere

 

22:00, Nagyterem

Glej Színház, Ljubljana / Színház-, Rádió-, Televízió- és Filmművészeti Főiskola, Ljubljanai Egyetem (SLO)

A madarak tanácskozása

Rendezte: Nina Rajić Kranjac

 

2017. MÁJUS 28.,vasárnap

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, CALINA Kortárs Művészeti Tér

Mădălina Dan / Hochschulübergreifendes Zentrum Tanz, Berlin (RO, DE)

The Agency of Touch

Alkotó: Mădălina Dan

 

12:00; 15:00, Excelsior Art Kiadó

Xavier Bobés (ES)

Könnyen elfelejthető dolgok

Rendezte: Xavier Bobés

 

13:00; 13:15; 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45,Scârț Loc Lejer

Jo Bannon (UK)

Exposure

Alkotó: Jo Bannon

 

12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00, Cuib d’Arte

Harry Giles (UK)

Tartozásaink

Rendezte: Harry Giles

 

17:00, Stúdió

Füge Produkció, Budapest / Trafó Kortárs Művészetek Háza, Budapest (HU)

Miközben ezt a címet olvassák, mi magukról beszélünk

Rendezte: Kelemen Kristóf

 

19:00, Nagyterem

Csiky Gergely Állami Magyar Színház, Temesvár (RO)

Shakespeare, Sonett 66

Rendezte: Kokan Mladenović

22:00, Nagyterem

Ivo Dimcsev (BG)

Songs from My Shows

Előadja: Ivo Dimcsev