A Szigligeti Színház márciusi játékrendje

A Szigligeti Színház márciusi játékrendje

Március 1., péntek, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Matei Vișniec

NAPNYUGAT EXPRESSZ | OCCIDENT EXPRESS

r.: Zakariás Zalán

BEMUTATÓ |

Szigligeti Ede-bérlet

 

Március 2., szombat, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Matei Vișniec

NAPNYUGAT EXPRESSZ | OCCIDENT EXPRESS

r.: Zakariás Zalán

Tanay Emil-bérlt

 

Március 3., vasárnap, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Matei Vișniec

NAPNYUGAT EXPRESSZ | OCCIDENT EXPRESS

r.: Zakariás Zalán

Bessenyei György-bérlet

 

Március 5., kedd, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Lionel Bart

OLIVÉR!

r.: Tóth Tünde

Ady Endre-bérlet

 

Március 6., szerda, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Lionel Bart

OLIVÉR!

r.: Tóth Tünde

Juhász Gyula-bérlet

 

Március 7., csütörtök, 19:00, Szigligeti Stúdió |

Slawomir Mrozek

TANGÓ | TANGÓ

r.: Harsányi Sulyom László

 

Március 8., péntek, 15:00 és 19:30, Nagyváradi Állami Filharmónia |

Székely Csaba

BÁNYAVAKSÁG | BEZNĂ DE MINĂ

r.: Hunyadi István

Nőnapi előadás

 

Március 9., szombat, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Zágon István – Nóti Károly – Eisemann Mihály

HYPPOLIT, A LAKÁJ | HYPPOLIT, LACHEUL

r.: Bessenyei Gedő István

Gábor József-bérlet

 

Március 10., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Zágon István – Nóti Károly – Eisemann Mihály

HYPPOLIT, A LAKÁJ | HYPPOLIT, LACHEUL

r.: Bessenyei Gedő István

Zenés bérlet

 

Március 12., kedd, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Lionel Bart

OLIVÉR!

r.: Tóth Tünde

Szacsvay-bérlet

 

Március 13., szerda, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Lionel Bart

OLIVÉR!

r.: Tóth Tünde

Szacsvay-bérlet

 

Március 14., csütörtök, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

NÉPEK TENGERE | MAREA POPOARELOR

r.: Sánta Gergő

 

Március 16., szombat, 11:00, Árkádia Színház

KEZESLÁBAS

r.: Bartal Kiss Rita

 

Március 16., szombat, 17:00, Szigligeti Stúdió |

A.P. Csehov

APÁTLANUL | PLATONOV

r.: Botos Bálint

 

Március 17., vasárnap, 19:00, Szigligeti Stúdió |

Marie Jones

KÖVEK A ZSEBBEN | PIETRE ÎN BUZUNAR

r.: Balogh Attila

 

Március 19., kedd, 17:00, Szigligeti Stúdió |

KI LÁTTA ADYT?

r.: Harsányi Sulyom László

 

Március 20., szerda, 17:00, Szigligeti Stúdió |

KI LÁTTA ADYT?

r.: Harsányi Sulyom László

 

Március 21., csütörtök, 19:00, Szigligeti Stúdió |

Székely Csaba

BÁNYAVIRÁG | FLOARE DE MINĂ

 

Március 22., péntek, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

Giacomo Puccini

BOHÉMÉLET | LA BOHEME

A Magyar Állami Operaház rendkívüli vendégelőadása

 

Március 22., péntek, 19:00, Szigligeti Stúdió

BÁNYAVAKSÁG | BEZNA DE MINA

r.: Hunyadi István

 

Március 23., szombat, 17:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

William Shakespeare

SZENTIVÁNÉJI ÁLOM | VISUL UNEI NOPȚI DE VARĂ

r.: Tarnóczi Jakab

Papp Magda-bérlet

 

Március 24., vasárnap, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem |

William Shakespeare

SZENTIVÁNÉJI ÁLOM | VISUL UNEI NOPȚI DE VARĂ

r.: Tarnóczi Jakab

Halasi Gyula-bérlet

 

Március 30., szombat, 11:00, Árkádia Színház

Varró Dániel – Presser Gábor

TÚL A MASZAT-HEGYEN

r.: Bartal Kiss Rita

 

Március 30., szombat, 19:00, Szigligeti Stúdió

Füst Milán

CATULLUS

r.: Hargitai Iván

BEMUTATÓ

 

Március 31., vasárnap, 19:00, Szigligeti Stúdió

Füst Milán

CATULLUS

r.: Hargitai Iván