Egy pár nap és kezdődik az Infinite Dance Festival

Egy pár nap és kezdődik az Infinite Dance Festival

Október 20-25. között, az Infinite Dance Festival idején hosszabbított nyitvatartással várja az érdeklődőket a Szigligeti Színház jegypénztára. Az egyes napok előadásaira napijegyeket is válthatnak.

Október 20-25. között az alábbiak szerint módosul a színházi jegypénztár nyitvatartása: 

hétfő – zárva

kedd, csütörtök: 13-19

szerda, péntek, szombat, vasárnap: 12-19.

NAPIJEGYEK | ABONAMENTE DE O ZI

Október 21. napijegyek: 40 RON / 4 előadás

(október 20-a déltől október 21-e délig)

Október 22. napijegyek: 30 RON / 2 előadás

(október 21-e déltől október 22-e délig)

Október 23. napijegyek: 40 RON / 3 előadás

(október 22-e déltől október 23-a délig)

Október 24. napijegyek: 25 RON / 2 előadás

(október 23-a déltől 24-e délig)

Október 25. napijegyek: 40 RON / 3 előadás

(október 24-e déltől október 25-e délig)

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk! | Teatrul își rezervă dreptul de modificare a programului

Október 20., kedd, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem | Marți, 20 octombrie, ora 19:00, Sala Mare

DIÓTÖRŐ | SPĂRGĂTORUL DE NUCI

r.: Györfi Csaba, Topolánszky Tamás

A GG Tánc Eger és a Nagyvárad Táncegyüttes koprodukciója | Coproducție  GG Tánc Eger și Ansamblul Nagyvárad

FŐPRÓBA | REPETIȚIE GENERALĂ

Október 21., szerda, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem | Miercuri, 21 octombire, ora 19:00, Sala Mare

BOLERO

r.: Rovó Virág, Halász Gábor, Topolánszky Tamás

GG Tánc Eger

Október 21., szerda 21:00, Szigligeti Stúdió | Miercuri, 21 octombrie, ora 18:30, Studioul Szigligeti

NOIR

r.: Kovács Gerzson Péter

Imre Zoltán Program | Programul „Imre Zoltán”

Október 22., csütörtök, 17:00, Szigligeti Stúdió | Joi, 22 octombrie, ora 17:00, Studioul Szigligeti

KIS ESTI VAKSÁG | MICA ORBIE

r.: Pataky Klári

Pataky Klári Társulat | Trupa Pataky Klári

Október 22., csütörtök, 19:00, Szigligeti Színház, nagyterem | Joi, 22 octombrie, ora 19:00, Sala Mare

NIHIL SINE DEO

r.: Daniel Alexandru Dragomir

Contemporary Creative Dreamers

AWAKENING

r.: Marofka Mátyás

Létra Kulturális Egyesület | Asociația Culturală „Létra”

Október 23., péntek, 17:00, Szigligeti Stúdió| Vineri, 23 octombrie, ora 17:00, Studioul Szigligeti

AFTEREVERAFTER 16+

r.: Horváth Nóra, Oberfrank Réka

Imre Zoltán Program | Programul „Imre Zoltán”

Október 23., péntek, 19:00, Szigligeti Színház nagyterem | Vineri, 23 octombrie, ora 19:00, Sala Mare

WONDERLAND

r.: Duda Éva

Duda Éva Társulat | Trupa Duda Éva

TWINS

r.: Frenák Pál

Compagnie Pál Frenák

Október 23., péntek, 21:00, Szigligeti Stúdió | Vineri, 23 octombrie, ora 21:00, Studioul Szigligeti

BAD MAMMA

r.: Valentia de Piante Niculae

Indie Box

Október 24., szombat, 17:00, Szigligeti Stúdió | Sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00, Studioul Szigligeti

MINDENNAPI RABRUHÁNKAT | ZEGHEA NOASTRĂ CEA DE TOATE ZILELE

Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem | Universitatea de Arte Târgu Mureș

Október 24., szombat, 19:00, Szigligeti Színház Nagyterem | Sâmbătă, 24 octombrie, ora 19:00, Sala Mare

A MAGYAR TÁNCMŰVÉSZETI EGYETEM SZÍNEI | CULORILE UNIVERSITĂȚII DE DANS UNGARIA

Október 25., vasárnap, 17:00, Szigligeti Stúdió | Duminică, 25 octombrie, ora 17:00, Studioul Szigligeti

SZÓLÓTÁNCOK | Dansuri solo

r.: Györfi Csaba, Joó Renáta

Nagyvárad Táncegyüttes | Ansamblul Nagyvárad

Október 25., vasárnap, 18:00, Szigligeti Színház nagyterem| Duminică, 25 octombrie, ora 18:00

A TIZEDIK VŐLEGÉNY | AL ZECELEA MIRE

r.: Juhász Zsolt

Duna Táncműhely | Trupa „Duna Táncműhely”