HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 1–7.)

HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 1–7.)

FEBRUÁR 1., HÉTFŐ

Kolozsvár
18:00 Csipike(online),Puck Bábszínház

Udvarhely
18:00 Szabó Attila: Az öreg király hagyatéka, Tomcsa Sándor Színház

FEBRUÁR 2., KEDD

Nagyvárad
11:00 Körforgás, Liliput Társulat

Sepsiszentgyörgy
19:00 Színházi beszélgetéssorozat: A műsor(online),Tamási Áron Színház

Udvarhely
18:00 Szabó Attila: Az öreg király hagyatéka, Tomcsa Sándor Színház

FEBRUÁR 3., SZERDA

Marosvásárhely
19:30 Olt Tamás: Abszint, Tompa Miklós Társulat

Nagyvárad
11:00 Körforgás, Liliput Társulat

FEBRUÁR 4., CSÜTÖRTÖK

Gyergyószentmiklós
19:00 Long–Singer–Borgeson: S.Ö.R., Figura Stúdió Színház

Kolozsvár
19:00 Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára(online), Kolozsvári Magyar Opera

Sepsiszentgyörgy
19:00 Pintér Béla: A Sütemények Királynője, Tamási Áron Színház

FEBRUÁR 5., PÉNTEK

Csíkszereda
18:00 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta(bemutató), Csíki Játékszín

Marosvásárhely
18:00 János Vitéz, Ariel bábszínház

Sepsiszentgyörgy
19:00 Színházi beszélgetéssorozat: A műsor(online),Tamási Áron Színház

FEBRUÁR 6., SZOMBAT

Csíkszentsimon
19:00 Góbé farsang, Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes

Gyergyócsomafalva
19:00 Rézhúron, Háromszék Táncegyüttes 

Sepsiszentgyörgy
19:00 Andrea Gavriliu: Pam param, M Stúdió

Marosvásárhely
19:30 Pozsgai Zsolt:Liselotte és a május, Tompa Miklós Társulat

Nagyvárad
17:00 Az égig érő fa, Liliput Társulat
18:00 Várnagy Kristóf: Test est, Nagyváradi Táncegyüttes 
19:00 Székely Csaba: Bányavirág, Szigligeti Társulat ELMARAD

Kolozsvár
11:00 Micimackó(online), Puck Bábszínház 

Szatmárnémeti 
16:00 Dániel András: Egy kupac kufli, Brighella Bábtagozat

FEBRUÁR 7., VASÁRNAP

Csíkszentdomokos
19:00 Góbé farsang, Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes

Csíkszereda
18:00 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta, Csíki Játékszín

Gyergyóremete
19:00 Rézhúron, Háromszék Táncegyüttes 

Marosvásárhely
11:00 Varázstükör, Ariel bábszínház

Kolozsvár
19:00 Ábrahám Pál: Bál a Savoyban(online), Kolozsvári Magyar Opera 

Nagyvárad
17:00 Kabaré 120, Szigligeti Színház ELMARAD

Szatmárnémeti
19:00 Székely Csaba: A 0. Kilométerkőnél, Harag György Társulat

Udvarhely
17:00 Hapci szigetek(bemutató),Tomcsa Sándor Színház

Zetelaka
19:00 Móka – népi játék Tamási Áron nyomán, Udvarhely Néptáncműhely

Szerkeszti: Marthi Szilárd