HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 15–21.)

HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 15–21.)

Borítókép: Benedek Levente

FEBRUÁR 15., HÉTFŐ

Kolozsvár
18:00 Jancsi és Juliska, Puck Bábszínház

Marosvásárhely
19:30 Olt Tamás: Abszint, Tompa Miklós Társulat

Sepsiszentgyörgy
19:00 Radu Afrim: Amikor telihold ragyog a turkáló felett, Tamási Áron Színház

FEBRUÁR 16., KEDD

Sepsiszentgyörgy
19:00 A műsor– 2. rész(vetített előadás), Tamási Áron Színház – ELMARAD

Csíkszereda
19:00 Halász Péter: Gyerekünk, Csíki Játékszín

Érmihályfalva
10:00 Az égig érő fa, Lilliput Társulat
12:00 Az égig érő fa, Lilliput Társulat

FEBRUÁR 17., SZERDA

Nagyvárad
16:30 Fekete István: Vuk, Nagyváradi Táncegyüttes
19:00 Fekete István: Vuk, Nagyváradi Táncegyüttes

Csíkszereda
19:00 Halász Péter: Gyerekünk, Csíki Játékszín

Udvarhely
17:00 Az öreg király hagyatéka, Udvarhely Bábműhely

FEBRUÁR 18., CSÜTÖRTÖK

Kolozsvár
19:00 Gyöngyösi Levente: A gólyakalifa(online)Kolozsvári Magyar Opera

Nagyvárad
19:00 János vitéz– táncszínházi előadás, Nagyváradi Táncegyüttes

Csíkszereda
19:00 Kárpáti Péter: Pájinkás János, Csíki Játékszín

 Sepsiszentgyörgy
19:00 Martin Crimp: A többit már láttad a moziban, Tamási Áron Színház

Udvarhely
17:00 Az öreg király hagyatéka, Udvarhely Bábműhely

FEBRUÁR 19., PÉNTEK

Nagyvárad
18:00 Valahol Európában, Lilliput Társulat
19:00 O. Horváth Sári: Gyerekjáték, Szigligeti Társulat

Marosvásárhely
15:00 Matyi és barátai(online), Ariel Bábszínház
18:00 A brémai muzsikusok, Ariel Bábszínház

Gyergyószentmiklós
19:00 Füst Milán: Boldogtalanok, Figúra Stúdió Színház

Csíkszereda
10:30 A kék csodatorta, Csíki Játékszín
13:00 A kék csodatorta, Csíki Játékszín

Kézdivásárhely
19:00 Csehoviadal, Udvartér Teátrum

FEBRUÁR 20., SZOMBAT

Nagyvárad
17:00 Körgorgás, Lilliput Társulat
19:00 O. Horváth Sári: Gyerekjáték, Szigligeti Társulat

Kolozsvár
11:00 Jancsi és Juliska, Puck Bábszínház

Szatmárnémeti
11:00 Szász Ilona: Cérnácska szabócska, Brighella Bábtagozat

Sepsiszentgyörgy
19:00 A műsor– 3. rész(vetített előadás), Tamási Áron Színház

Kézdivásárhely
19:00 Csehoviadal, Udvartér Teátrum

FEBRUÁR 21., VASÁRNAP

Kolozsvár
19:00 Léo Delibes: Coppélia(online), Kolozsvári Magyar Opera

Nagyvárad
17:00 Kabaré 120, Szigligeti Társulat
18:00 Egyed Bea: The Dark Night Of The Soul, v.e.

Marosvásárhely
11:00 Volt egyszer egy, Ariel Bábszínház

Csíkszereda
19:00 Kárpáti Péter: Pájinkás János, Csíki Játékszín

Sepsiszentgyörgy
19:00 Andrea Gavriliu: Pam param, M Studio – ELMARAD

Kézdivásárhely
19:00 Ti jók vagytok mindannyian, Udvartér Teátrum

Szerkeszti: Marthi Szilárd