HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 22–28.)

HETI PROGRAMAJÁNLÓ − A ROMÁNIAI MAGYAR SZÍNHÁZAK JÁTÉKRENDJE (FEBRUÁR 22–28.)

FEBRUÁR 22., HÉTFŐ

Kolozsvár
18:00 Paprikajancsi kalandjai(online), Puck Bábszínház

FEBRUÁR 23., KEDD

Nagyvárad
19:00 Kabaré 120, Szigligeti Társulat

Marosvásárhely
19:00 Grand Hotel Retromadár, Tompa Miklós Társulat

Csíkszereda
17:00 Eisemann Mihály – Szilágyi László: Én és a kisöcsém, Csíki Játékszín   

FEBRUÁR 24., SZERDA

Bihar
11:00 Petőfi Sándor: János vitéz, Lilliput Társulat

Nagyvárad
19:00 János vitéz, Nagyváradi Táncegyüttes

Marosvásárhely
19:00 Grand Hotel Retromadár, Tompa Miklós Társulat

Csíkszereda
18:00 Eisemann Mihály – Szilágyi László: Én és a kisöcsém, Csíki Játékszín   

Sepsiszentgyörgy
19:00 Táncsétány, Háromszék Táncegyüttes   

FEBRUÁR 25., CSÜTÖRTÖK

Kolozsvár
19:00 Camille Saint-Saëns: Sámson és Delila(online)Kolozsvári Magyar Opera

Nagykároly
18:00 Székely Csaba: A 0. kilométerkőnél, Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulat

Marosvásárhely
19:30 Weöres Sándor: Bolero, Tompa Miklós Társulat

Csíkszereda
10:30 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta, Csíki Játékszín
13:00 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta, Csíki Játékszín

Sepsiszentgyörgy
19:00 A műsor– 3. rész(vetített előadás), Tamási Áron Színház   

Udvarhely
19:00 Uz Bence üzenete, Udvarhely Néptáncműhely

FEBRUÁR 26., PÉNTEK

Szatmárnémeti
19:00 Conor McPherson: A gát(bemutató),Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulat

Marosvásárhely
18:00 Ludas Matyi, Ariel Bábszínház

Csíkszereda
10:30 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta, Csíki Játékszín
13:00 Muszty Bea – Dobay András: A kék csodatorta, Csíki Játékszín

Udvarhely
19:00 Uz Bence üzenete, Udvarhely Néptáncműhely

FEBRUÁR 27., SZOMBAT

Szatmárnémeti
19:00 Conor McPherson: A gát,Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulat

Nagyvárad
17:00 Lélek Sándor Tibor: Piri és a farkas, Lilliput Társulat 
18:00 Cuhorka Emese – Molnár Csaba: Mestermunka, Nagyvárad Táncegyüttes

Kolozsvár
11:00 Paprikajancsi kalandjai(online), Puck Bábszínház

Marosvásárhely
19:00 Georges Feydeau: A hülyéje, Tompa Miklós Társulat

Gyergyószentmiklós
19:00 Matei Vișniec: A kommunizmus története elmebetegeknek(bemutató), Figura Stúdió Színház

Udvarhely
11:00 Az öreg király hagyatéka, Udvarhely Bábműhely

FEBRUÁR 28., VASÁRNAP

Kolozsvár
19:00 Szomor György – Miklós Tibor – Pejtsik Péter: Báthory Erzsébet(online), Kolozsvári Magyar Opera

Marosvásárhely
19:00 Georges Feydeau: A hülyéje, Tompa Miklós Társulat

Csíkszereda
19:00 Eisemann Mihály – Szilágyi László: Én és a kisöcsém, Csíki Játékszín   

Udvarhely
11:00 Az öreg király hagyatéka, Udvarhely Bábműhely

Barót
19:00 Uz Bence üzenete, Udvarhely Néptáncműhely

Szerkeszti: Marthi Szilárd